Vitajte vo maloobchode svetkamenov.sk

0

Celkom 0,00 €

 x 

Naposledy pridané položky

  1. Váš košík je prázdny.

Kategórie

Šungit Maxi 600g

Predajná cena s DPH: 7,00 €
Zľava
DPH: 1,17 €
Šungit - prírodný kameň nepravidelných tvarov,
veľkosti cca 12x6 cm. váha cca 1 kg.
Uvedená cena je za 1 kus.
Lokalita: Rusko
Poznámka :

Šungity sú zvláštne poly minerálne uhlíkové horniny. Pomenované boli podľa miesta výskytu - Ruskej dedinky Šunga, ktorá leží na brehu Onežského jazera.

Tento čierny kameň je starý 2 miliardy rokov. Ukázalo sa, že spolu v spolupráci s vodou má liečebné účinky. Tlmí bolesti a má protizápalové účinky. Šungitová voda vďaka svojim liečivým účinkom pomáha liečiť najrôznejšie zápalové ochorenia, alergické, vírusové, kožné, kĺbové ťažkosti, choroby látkovej výmeny, a to týmito spôsobmi: Pitím - gastritídu, kolitídu, prechladnutie,chrípku, žlčníkové a obličkové kamene, cukrovku. Obklady - zle hojace sa rany, vredy, preležaniny, lupienku, atopický ekzém. Skvele zmierňuje bolesť pri popáleninách! ....... a ešte veľa iných pozitívnych účinkov.

Šungit - má schopnosť čistiť vodu od mnohých kovov, nekovov, baktérií a mikroorganizmov. Čistí vodu od zárodkov plesní, odstraňuje z nej kal, príchute i zápach.

Šungitu sa pripisujú aj ďalšie účinky: obohacovať vodu stopovými prvkami, meniť energeticko-informačnú štruktúru, nabíjať a aktivovať.

PERLA

  • ADR.  Horná Huta 45, 96901 Banská Štiavnica
  • TEL.  +421 456 921 146, +421 905 178 047
  • MAIL. svetkamenov@svetkamenov.sk
  • Ž.L.: č. Živnostenského registra 602-824 v Banskej Štiavnici