Vitajte vo maloobchode svetkamenov.sk

0

Celkom 0,00 €

 x 

Naposledy pridané položky

  1. Váš košík je prázdny.

Kategórie

Himalájska soľ drť 3-5 cm

Predajná cena s DPH: 2,80 €
Zľava
DPH: 0,47 €
Drvená soľ z Himalájí určená nielen na kúpeľ. Dobre rozpustná, bez arómy. Čisto založená na prírodnej báze. Pomáha k zjemneniu pokožky ako aj na rôzne druhy ekzémov.
V balíčku je cca 1,00kg soli, pričom jednotlivé kusy soli - drť má dĺžku cca 3 - 5 cm. Soľ je dekoratívne zabalená v krabičke o rozmeroch: 20 x 15 x 7 cm.
(V jednom balíčku sa nachádza približne 18 ks.)
Lokalita: Himaláje - Pakistan
Poznámka :

Himalájska soľ je veľmi vhodná na soľný kúpeľ. Takýto kúpeľ sa môže vyrovnať aj trojdňovej pôstnej detoxikačnej kúre. Odporúča sa, aby kúpeľ trval cca 30 min. a malo by ísť aspoň o 1 %-ný roztok (napríklad na 100 l vaňu je potrebný aspoň 1 kg himalájskej soli). Je možné použiť aj vyššiu koncentráciu, pri otvorených ranách však vždy spočiatku nižšiu: 2 – 3%. Vhodná teplota vody je asi 37°C. Nie je vhodné popri tom používať akékoľvek saponáty či mydlo. Po kúpeli sa neoplachuje, len si telo utrieme. Je žiadúce si po kúpeli aj 1 hodinu oddýchnuť. Soľný kúpeľ sa odporúča aj pri suchej pokožke. Soľné kúpele je možné aplikovať podľa potreby aj podľa nálady.

Kúpeľ z himalájskej soli je teda veľmi vhodný pre detoxikáciu organizmu, pri prekyslení, pre zaktivovanie homeostázy (vnútornej rovnováhy organizmu), pri suchej alebo aj mastnej pokožke, pomáha tiež pri problémoch ako je: neurodermatitída, psoriáza, bradavice, plesne na nohách, popraskaná koža, pri gynekologických zápalových ochoreniach a bakteriálnych infekciách (napríklad pri suchej pošve môže pomôcť: denne 3%-ný sedací kúpeľ). Kúpeľ z himalájskej soli tiež môže pomôcť pri strese, vyčerpanosti a poruchách spánku.

PERLA

  • ADR.  Horná Huta 45, 96901 Banská Štiavnica
  • TEL.  +421 456 921 146, +421 905 178 047
  • MAIL. svetkamenov@svetkamenov.sk
  • Ž.L.: č. Živnostenského registra 602-824 v Banskej Štiavnici